НОВИНИ

Російський депутат у ПАРЄ погрожував делегату Литви - Ар’єв

Саралієв почав погрожувати Зінгерісу за його критичні виступи щодо Кадирова.

Делегат Парламентської асамблеї Ради Європи від Росії Шамсаїл Саралієв, який багато років працює з головою Чечні Рамзаном Кадировим, а.почав погрожувати делегату від Литви Еммануелісу Зінгерісу за його критичні виступи щодо Кадирова.

 

Про це повідомив глава української делегації в Асамблеї Володимир Ар’єв у Facebook.

 

"Я висловлюю підтримку Еммануелісу від імені всієї української делегації. А всіх, хто просував безумовне повернення росіян в ПАРЄ, хочу спитати: ну як, все гаразд? Права парламентаріїв бути почутими збережені? Тепер почули? А це тільки початок", - написав Ар’єв, назвавши Зінгеріса другом України. 

 

 

Так, про конфлікт між російським делегатом та литовцем розповіла помічниця Саралієва Ілона Дімаєва. Вона охарактеризувала Зінгеріса як затятого захисника ЛГБТ-руху, чий "мозок геть затуманений і безнадійно хворий на антиросійську істерію".

 

Крім того, за її словами, Зінгеріс "лив бруд" на Росію і Чечню та пропонував судити Рамзана Кадирова в Гаазі за переслідування прав ЛГБТ-спільноти у Чечні.

 

"Звісно, депутат Держдуми від Чечні Шамсаїл Саралієв підійшов до нього в залі засідань відразу після його доповіді. Підійшов і сказав: "Я - Рамзан Кадиров! Я приїхав сюди, щоб зупинити ваше лицемірство! Ніколи вам не буде дозволено безперешкодно брехати і вам дадуть відповідь на кожен необгрунтований випад в сторону Росії!", - написала Дімаєва у Facebook.

 

Разом з тим, після цього Зінгеріс з трибуни ПАРЄ заявив про погрози з боку російського делегата.

 

Раніше литовський депутат Емануеліс Зінгеріс 23 червня заявив, що на пленарній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи в Страсбурзі 24 червня, будуть голосувати за резолюцію, яка не тільки відкриє шлях до одностороннього повернення російської делегації до ПАРЄ, а і дозволить деяким російським депутатам обійти санкції ЄС.

 

Як повідомлялось, що Парламентська асамблея Ради Європи на своєму засіданні 25 червня  ухвалила резолюцію та внесла зміни до регламенту, що може ускладнити або заблокувати накладання санкцій на російську делегацію та забезпечити її повернення до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.