НОВИНИ

КВУ пов'язав обшуки у Бірюкова і побиття Семеніхіна з виборами до Ради

Крім того, Гендиректор КВУ Олексій Кошель нагадав, що 20 червня було двічі заміновано офіс партії “Голос” в Одесі, під час зустрічі з виборцями у Стрию було кинуто дві димові шашки, а за останній тиждень двічі мінувалася ЦВК.

Комітет виборців України звернув увагу на факти тиску і насилля, які супроводжують передвиборчу кампанію в Україні. Про це у четвер, 27 червня, розповів генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель на пресконференції "Оцінка Комітетом виборців України перебігу виборчого процесу".

 

“Ми змушені констатувати, що виборчий процес зараз супроводжується фактами тиску і фактами насилля. До прикладу, сьогодні було жорстоко побито відомого політика Артема Семеніхіна, який є кандидатом у народні депутати України, який зараз перебуває в реанімації. Вчора були проведені обшуки в кандидата у народні депутати Юрія Бірюкова, і коментарі одіозного соратника Віктора Януковича дають підстави припускати, що ця справа має виразне політичне забарвлення”, - розповів Кошель.

 

Він зауважив, що на сьогодні вже має місце негативна тенденція тиску і насильства перед виборами.


“На превеликий жаль, низка фактів, які мають місце в останній тиждень, дозволяють нам робити сумний прогноз, що ці часткові факти можуть перейти в систему”, - зазначив Кошель.

 

Гендиректор КВУ нагадав, що 20 червня було двічі заміновано офіс партії “Голос” в Одесі, під час зустрічі з виборцями у Стрию було кинуто дві димові шашки, а за останній тиждень двічі мінувалася Центральна виборча комісія.

 

“Ми вважаємо ці сигнали достатньо серйозними. Це питання, по-перше, безпеки суб’єктів виборчого процесу, а по-друге, це питання репутації України як держави, яка зобов’язана провести демократичні, відкриті і прозорі вибори”, - наголосив Кошель.

 

Як повідомлялося, у Сумській області у четвер, 27 червня, невідомі напали на екс-мера Конотопа та кандидата у народні депутати від ВО "Свобода" Артема Семеніхіна.

 

Крім того, у волонтера і громадського діяча Юрія Бірюкова, який йде на парламентські вибори у складі партії "Європейська солідарність", пройшли обшуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.