НОВИНИ

Уряд відсторонив главу Держрезерву

Вадима Мосійчука відсторонили на час здійснення дисциплінарного провадження.

Кабінет міністрів України видав розпорядження про відсторонення Вадима Мосійчука від виконання повноважень за посадою голови Державного агентства резерву. Про це у четвер, 27 червня, повідомляє прес-служба Кабміну.

 

Мосійчука відсторонили на час здійснення дисциплінарного провадження.

 

Як зазначається, Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірне декларування голови Держрезерву. 

 

"Мосійчук не задекларував фінансові зобов’язання перед банком за договором іпотеки. Сума зобов’язань на кінець звітного періоду становила понад 1 млн грн", - заявили в НАЗК.

 

Нагадаємо, у жовтні 2016 року в будівлі Державного агентства резерву України проводилися обшуки через ймовірну причетність окремих службових осіб до завдання державі збитків в особливо великих розмірах.

 

Як повідомлялося, 23 листопада 2016 року Кабінет міністрів на засіданні планував розглянути звільнення голови Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука, призначеного на цю посаду в червні 2015 року. 

 

У жовтні 2018 року прокуратура Києва провела обшуки в керівника Держрезерву України Вадима Мосійчука, йому повідомили про підозру.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.