НОВИНИ

Прем'єр Естонії засудив повернення РФ в ПАРЄ

Ратас зауважив, що відновлення прав на голосування росіян у ПАРЄ є недоречним і неправильним.

Прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас засудив відновлення всіх повноважень російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи. Про це йдеться у Twitter.

 

"Відновлення прав на голосування росіян у ПАРЄ є недоречним і неправильним. Причини призупинення не зникли - агресія в Україні та Грузії продовжується, а Мінські угоди – не виконуються. Міжнародна спільнота повинна твердо захищати міжнародне право та права людини. Естонія буде виступати за європейські принципи та цінності", - написав Ратас.

 

 

 

 

Зазначимо, що делегація Естонії голосувала проти рішення про підтвердження повноважень росіян у ПАРЄ без жодних обмежень.

 

Нагадаємо, що Міністр закордонних справ Естонії Урмас Реінсалу заявив, що повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи буде помилкою.

 

Як повідомлялось, Парламентська асамблея Ради Європи на своєму засіданні 25 червня  ухвалила резолюцію та внесла зміни до регламенту, що може ускладнити або заблокувати накладання санкцій на російську делегацію та забезпечити її повернення до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.