НОВИНИ

Секретар РНБО обговорив із делегацією Канади підготовку плану розвитку підконтрольних Україні територій Донбасу

Депутат парламенту Канади Борис Вжесневський підтвердив готовність Канади надавати Україні необхідну допомогу.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олександр Данилюк обговорив із делегацією Канади підготовку плану з розвитку підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба РНБО.


Зокрема, Данилюк провів зустріч із делегацією Канади та представниками Фонду "Демократичні ініціативи", під час якої обговорювалися результати соцдослідження, проведеного фондом за підтримки канадського уряду.

 

Також представники фонду порушили питання, які турбують жителів підконтрольної Україні території Донецької та Луганської областей і стосуються перспектив розвитку регіону: відновлення інфраструктури, створення робочих місць і забезпечення державою соціальних гарантій.

 

"Олександр Данилюк заявив, що всебічний розвиток підконтрольної України території Донецької та Луганської областей продемонструє спрямованість державної політики на підвищення добробуту громадян", - йдеться в повідомленні.


Крім того,  розробка пропозицій для цього плану є важливим завданням РНБО, яке вже опрацьовується.


До того ж депутат парламенту Канади Борис Вжесневський підтвердив готовність Канади надавати Україні необхідну допомогу.

 

Нагадаємо, що депутат Федерального парламенту Канади Джеймс Безан висловив переконання, що необхідно збільшити допомогу Україні та посиленні присутності НАТО у Чорному морі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.