НОВИНИ

ПАРЄ погодилася повернути росіян без жодних санкцій

Відповідне рішення підтримали 116 депутатів Асамблеї.

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила рішення про підтвердження повноважень російської делегації без жодних обмежень.

 

Зазначається, що після дебатів депутати Асамблеї переважною більшістю відхилила всі поправки, запропоновані представниками України, Грузії, Великої Британії, Латвії та інших країн, та затвердили резолюцію в цілому. 

 

Зокрема, ща таке рішення проголосували 116 депутатів, 52 - проти, 15 утрималися.  

 
Нагадаємо, 25 червня українська делегація заблокувала автоматичне обрання  Слуцького віце-президентом ПАРЄ. Так, за процедурою, висунуті національними делегаціями кандидати вступають на посаду автоматично, без голосування.  Своєю чергою, якщо кандидатура має заперечення від щонайменше 20 делегатів, тоді призначається таємне голосування.
 

У ніч на 26 червня профільні комітети ПАРЄ, що розглядали питання повноважень делегації РФ, ухвалили рекомендацію підтвердити їх без мінімальних санкцій.

 

Раніше стало відомо, що, у середу, 26 червня,  розгляне оскарження повноважень російської делегації.

 

Як повідомлялось, Парламентська асамблея Ради Європи на своєму засіданні 25 червня  ухвалила резолюцію та внесла зміни до регламенту, що може ускладнити або заблокувати накладання санкцій на російську делегацію та забезпечити її повернення до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань.

 

Резолюцію після дебатів, які тривали майже дев'ять годин, підтримали 118 делегатів, 62 були проти та 10 утрималися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.