НОВИНИ

Клімкін запропонував відкликати запрошення ПАРЄ на моніторинг парламентських виборів

Голова МЗС заявлявив, що "довіри до цієї Асамблеї у нас більше немає".

Якщо ПАРЄ підтвердить повноваження російської делегації, Верховна рада може відкликати запрошення ПАРЄ брати участь у спостереженні за парламентськими виборами в Україні.

 

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у Facebook.

 

"Якщо ПАРЄ підтвердить повноваження російської делегації, то я б, на місці Верховної ради відкликав запрошення ПАРЄ брати участь у спостереженні за нашими парламентськими виборами. Адже ПАРЄ з російськими депутатами та ПАРЄ без них - це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці", - зазначив він.

 

Також голова МЗС заявляє, що "довіри до цієї Асамблеї у нас більше немає".

 

 

"Зрештою, хто ці люди, щоб навчати нас демократії після того, як вони дозволили РФ повернутися в ПАРЄ? Хто дуже хоче, нехай бере учать у складі двосторонніх місій спостереження. Але довіри до цієї Асамблеї у нас більше немає. Маємо на це повне право", - підкреслив Клімкін .

 

Крім того, він нагадав, що на початку січня надіслав листа до директорки Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Інгіборг Солрун Гісладоттір, в якому "чітко сказав, що Україна не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів по лінії ОБСЄ".

 

"Радий, що всі зрештою з розумінням поставилися до нашої позиції", - зауважив міністр.

 

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ України 25 червня відкликає посла зі Страсбурга для консультацій через рішення про повернення Росії до Парламенської асамблеї Ради Європи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.