НОВИНИ

Клімкін запропонував відкликати запрошення ПАРЄ на моніторинг парламентських виборів

Голова МЗС заявлявив, що "довіри до цієї Асамблеї у нас більше немає".

Якщо ПАРЄ підтвердить повноваження російської делегації, Верховна рада може відкликати запрошення ПАРЄ брати участь у спостереженні за парламентськими виборами в Україні.

 

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у Facebook.

 

"Якщо ПАРЄ підтвердить повноваження російської делегації, то я б, на місці Верховної ради відкликав запрошення ПАРЄ брати участь у спостереженні за нашими парламентськими виборами. Адже ПАРЄ з російськими депутатами та ПАРЄ без них - це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці", - зазначив він.

 

Також голова МЗС заявляє, що "довіри до цієї Асамблеї у нас більше немає".

 

 

"Зрештою, хто ці люди, щоб навчати нас демократії після того, як вони дозволили РФ повернутися в ПАРЄ? Хто дуже хоче, нехай бере учать у складі двосторонніх місій спостереження. Але довіри до цієї Асамблеї у нас більше немає. Маємо на це повне право", - підкреслив Клімкін .

 

Крім того, він нагадав, що на початку січня надіслав листа до директорки Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Інгіборг Солрун Гісладоттір, в якому "чітко сказав, що Україна не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів по лінії ОБСЄ".

 

"Радий, що всі зрештою з розумінням поставилися до нашої позиції", - зауважив міністр.

 

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ України 25 червня відкликає посла зі Страсбурга для консультацій через рішення про повернення Росії до Парламенської асамблеї Ради Європи.