НОВИНИ

Прохідний бар'єр до ВР долають шість партій - опитування

На межі прохідного бар'єру знаходиться партія "Сила і честь".

На дострокових парламентських виборах 5%-ий бар'єр можуть подолати шість партій. Про це свідчать результати опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" та Центром Разумкова, оприлюднені у середу, 26 червня, передає кореспондент Тижня.

 

Так, за даними опитування, лідером електоральних симпатій залишається партія Володимира Зеленського  "Слуга народу", яку можуть підтримати 42,7% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

 

Також наразі долають прохідний бар'єр "Опозиційна платформа - За життя" (10,5%), "Батьківщина" (10,2%), Солідарність" (9,8%), партія "Голос" (6,4%).

 

Крім того, на межі прохідного бар'єру знаходиться партія "Сила і честь" - 5,2%.

 

Як зазначається, опитування проходило 13-20 червня.  Вибірка склала 2017 респондентів. Теоретична похибка не перевищує 2,3%.

 

Нагадаємо, що за даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 20-24 червня, в парламент проходять п'ять партій: "Слуга народу", яку готові підтримати 45,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями, а також "Опозиційна платформа - За життя" (12,1%), партія "Голос" (8,4%), "Європейська Солідарність" (7,2%) і "Батьківщина" (7,0%).

 

Як повідомлялось, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.