НОВИНИ

Андрій Парубій: Нині ворожі диверсанти діють на території України безперешкодно

Спроби реваншу не припинялися від 2014-го.

Спроби реваншу в Україні не припинялися від 2014-го, проте нині ворожі диверсанти діють на нашій території безперешкодно. Про це в інтерв’ю Тижню розповів голова Верховної Ради Андрій Парубій.

 

«Спроби реваншу не припинялися від 2014-го. Але важливо не те, чи були вони, а те, якою мірою успішно реалізовувалися. Азаров, Портнов і решта всі ці п’ять років вели відверту антиукраїнську діяльність. Було зрозуміло, що ці люди робитимуть усе можливе, щоб повернути країну в домайданівські часи. Однак теперішній період створив умови для їхнього перебування в Україні та розгортання своєї діяльності саме тут. Яскравий приклад: подання Портновим позовів саме щодо Майдану. От, наприклад, мене, як коменданта Майдану, намагаються звинуватити в організації несанкціонованих мітингів, в одеських подіях, по суті, у тих наших діях, що мали на меті запобігти російській агресії. Нині ворожі диверсанти діють на нашій території безперешкодно», - сказав він.

 

Парубій зауважив, що рішення КНУ імені Тараса Шевченка щодо поновлення Портнова було чітким сигналом для чиновництва, що старі часи повертаються.

 

«Відповіддю стало моє звернення до ВР та акція студентів. Суспільство й головним чином молодь готові чинити опір реваншу. Активні громадяни готові показати, що вони не допустять кроків, скерованих на нівелювання цінностей, за які свого часу піднявся Майдан», -  наголосив спікер парламенту.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.