НОВИНИ

В Україні розпочався відбір команди для участі в Іграх Нескорених-2020

Прийом заявок триватиме до 20 липня у Києві, 6-го - у Львові, 13 - в Одесі.

В Україні проходить прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представлятиме країну на міжнародних Іграх Нескорених-2020 в Гаазі. Цього року до національної команди потраплять 20 чоловік — на 5 більше, ніж в минулі роки. Рішення про збільшення української квоти прийняла міжнародна Фундація Ігор Нескорених. Про це йдеться на офіційному сайті Ігор Нескорених в Україні.

 

Як зазначається, прийом заявок стартував 14 червня і триватиме до 20 липня для учасників, що бажають пройти спортивне тестування в Києві, та завершиться раніше для тих, хто бажає пройти тестування у Львові (6 липня) або Одесі (13 липня).

 

 

 

Опікуватись відбором та підготовкою збірної-2020 буде Міністерство ветеранів України, благодійний фонд "Повернись живим" та Центр стратегічних комунікацій "СтратКом Україна" за підтримки міжурядової робочої групи.  

 

Зауважимо, взяти участь у відборі до збірної України можуть усі ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО\ООС або в ході миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

 

Національні Ігри Нескорених пройдуть в Києві 8 вересня. Учасники допускаються за умови проходження спортивних тестувань в одному з міст та наявності усіх необхідних документів, що засвідчують бойовий досвід та набуті травми під час виконання службового обов’язку в зоні бойових дій.

 

Оголошення складу збірної заплановано на 17 жовтня.

 

Довідково:

Ігри Нескорених, засновані Його Високістю Герцогом Сассекським в 2014 році — це найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Кожні Ігри об’єднують сотні бійців та їхніх родин, стають майданчиком для взаємної підтримки та обміну досвідом, свідченням незламності духу захисників для тисяч глядачів, що спостерігають за їхніми змаганнями з трибун. Україна долучилась до Ігор Нескорених в 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто, а вже у травні наступного року візьме участь у своїх третіх Іграх — Іграх Нескорених 2020 у Гаазі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.