НОВИНИ

США планує виділити Україні $4 млн на поліпшення захищеності військових складів

У Вашингтоні підписаний Меморандум про надання допомоги Україні у сфері зберігання боєприпасів.

У Вашингтоні підписаний Меморандум про надання Сполученими Штатами Америки допомоги Україні у сфері зберігання боєприпасів на суму $4 млн. Про це повідомляє посольство України в США.

 

Зокрема, у столиці США відбулося засідання представників українсько-американської групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю, на якому був підписаний документ.

 

"Т.в.о. директора Департаменту міжнародної безпеки МЗС України Руслан Німчинський і помічник держсекретаря США з військово-політичних питань Кларк Купер у присутності посла України в США Валерія Чалого підписали Меморандум про надання Сполученими Штатами допомоги Україні у сфері зберігання боєприпасів, яким передбачається виділення американською стороною не менш як $4 млн на поліпшення захищеності військових складів на території України", - йдеться в повідомленні на сторінці посольства у Facebook.

 

 

Так, на засіданні посол України в США Валерій Чалий зазначив зростаючу довіру між двома країнами, зокрема "в чутливих сферах, і роль робочої групи у поглибленні відносин стратегічного партнерства між двома державами".

 

Крім того, засідання українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю проводяться двічі на рік, почергово у Києві та Вашингтоні, є важливим двостороннім форумом для обговорення взаємодії між державами в сфері міжнародної безпеки, запобігання розповсюдженню зброї масового знищення та засобів її доставлення, контролю технологій, чинної санкційної політики в контексті протидії російській агресії.

 

Нагадаємо, що Міністерство оборони Сполучених Шатов Америки повідомило, що планує виділити 250 млн доларів у рамках співпраці у сфері безпеки для нарощування потенціалу Збройних сил України.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.