НОВИНИ

Українці готують пікети під посольствами держав, що голосували за повернення РФ до ПАРЄ

Акція розпочнеться 25 червня о 18:00 біля посольства Австрії в Україні.

У Києві готують акцію “Ні поверненню Росії до ПАРЄ! Пікет посольств країн-союзників РФ. Про це повідомляє Богдан Чумак на своїй сторінці у Facebook.

 

Так, посольства країн-союзників Росії та Офіс Ради Європи українці закидають грошима. 

 

Таким чином обурені українці відреагують на голосування Парламентської Асамблеї Ради Європи за резолюцію, якою вона скасувала механізм санкцій проти Російської Федерації та фактично повернула російську делегацію до складу ПАРЄ. 

 

Своєю чергою, акція розпочнеться 25 червня о 18:00 біля посольства Австрії в Україні, після чого учасники рушать пікетувати інших вісім посольств країн, делегати яких у повному складі голосували за рішення ПАРЄ. За маршрутом пікетувальників - посольства Німеччини, Вірменії, Норвегії, Італії, Словаччини, Фінляндії, Нідерландів. Закінчиться хода розгніваних українців великим мітингом під Офісом Ради Європи (вул. Іллінська, 8) із закликом до європейських політиків не продавати Кремлю європейські цінності, за які українці віддавали свої життя під час Революції Гідності і які вже п’ять років обороняють на східному кордоні Європи. 

 

 

Крім того, ініціатори пікету наголошують, що до акції можна буде приєднуватися протягом усієї ходи або зачекати на ходу біля Офісу Ради Європи. І просять брати із собою фальшиві гроші, щоб закидати ними європейські посольства і запитати у європейців: Скільки коштує наша свобода?

 

"Я дуже прошу прийти кожного з вас і взяти всіх своїх друзів. Також я дуже прошу українців за кордоном вийти на вулиці і висловити свій протест до урядів країн, які хочуть повернути агресора в ПАРЄ. Поясніть європейцям до яких це призведе наслідків! Пам'ятаємо, що "плач не дав нікому ще свободи" сьогодні нас має почути весь світ!" - пише Чумак.

 

Нагадаємо, що ПАРЄ  ухвалила резолюцію, що дозволяє Росії повернутися в організацію без виконання зобов’язань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.