НОВИНИ

У ПАРЄ провалили голосування про дебати щодо шантажу РФ і катастрофи МН17

Більшість депутатів проголосували проти проведення термінових дебатів.

Парламентська асамблея Ради Європи відхилила пропозиції про проведення термінових дебатів щодо покарання винних у катастрофі літака рейсу MH17 у Донецькій оласті в липні 2014 року, а також щодо несплати членських внесків Росією. Про це повідомляє прес-служба ПАРЄ у Twitter.

 

Зокрема, за проведення дебатів на тему "Покласти край російському шантажу: прохання до країн-членів залучити Росію до відповідальності за несплату членських внесків" виступили 46 депутатів, а проти - 77.

 

 

 

 

Своєю чергою, за дебати на тему "Зобов'язання всіх держав забезпечити, щоб ті, хто збив рейс MH17, постали перед судом" проголосували 52 депутати, а 86 -  проти.

 

Нагадаємо, 24 червня У ПАРЄ запропонували провести термінові дебати щодо покарання винних у катастрофі літака рейсу MH17 у Донецькій оласті в липні 2014 року, а також щодо несплати членських внесків Росією. 

 

Натомість 24 червня у Страсбурзі  відкривається літня сесія ПАРЄ, на якій можуть зняти санкції з РФ і повернути її делегацію в ПАРЄ. Поверненню Росії в ПАРЄ присвячений проект резолюції про зміцнення процесу прийняття рішень асамблеї щодо повноважень і голосувань, який делегати розглянуть у другій половині дня понеділка.

 

Як повідомлялося, голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв оцінив ситуацію у ПАРЄ перед голосуванням щодо повернення делегації РФ.

 

Раніше президент ПАРЄ закликала депутатів відкрити шлях до повернення РФ до асамблеї.

 

Як відомо,  Росія була позбавлена права голосу в Парламентській асамблеї Ради Європи в квітні 2014 року у відповідь на окупацію Криму та агресію проти України.

 

У червні 2017 року російська сторона вдалася до фінансового шантажу РЄ, припинивши сплачувати внески до організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.