НОВИНИ

Посол закликав підтримати акцію у Twitter проти повернення РФ у ПАРЄ

За словами Олександра Щерби, Кремль запланував "в'їхати" в Асамблею, як "в'їжджають окупанти".
Посол України в Австрії Олександр Щерба закликав користувачів Twitter підтримати акцію з хештегом #SaveCouncilEurope з метою не допустити повернення російської делегації у Парламентську асамблею Ради Європи. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.
 
За його словами, Кремль запланував "в'їхати" в Асамблею, як "в'їжджають окупанти".
 

“Цими днями Росія планує в’їхати в ПАРЄ, як в’їжджають окупанти - задоволена, не покарана, з відчуттям перемоги зла над добром. Дорогий український твіттер, давайте підтримаємо хештег #SaveCouncilEurope! Давайте не мовчати”, - наголосив дипломат.

 

 

 

 

Раніше стало відомо, що 24 червня у Страсбурзі  відкривається літня сесія ПАРЄ, на якій можуть зняти санкції з РФ і повернути її делегацію в ПАРЄ. Поверненню Росії в ПАРЄ присвячений проект резолюції про зміцнення процесу прийняття рішень асамблеї щодо повноважень і голосувань, який делегати розглянуть у другій половині дня понеділка.

 

Як повідомлялося, голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв оцінив ситуацію у ПАРЄ перед голосуванням щодо повернення делегації РФ.

 

Раніше президент ПАРЄ закликала депутатів відкрити шлях до повернення РФ до асамблеї.

 

Як відомо,  Росія була позбавлена права голосу в Парламентській асамблеї Ради Європи в квітні 2014 року у відповідь на окупацію Криму та агресію проти України.

 

У червні 2017 року російська сторона вдалася до фінансового шантажу РЄ, припинивши сплачувати внески до організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.