НОВИНИ

Зеленський вніс зміни до складу Національної інвестиційної ради

Відповідний указ президент підписав 21 червня.

Президент України Володимир Зеленський вніс зміни до складу Національної інвестиційної ради, призначивши себе її головою. Про це повідомляється на сайті глави держави.

 

Зазначається, що  відповідний указ №423/2019 Зеленський підписав 21 червня.

 

"До складу ради входять: прем'єр-міністр України, голова Національного банку України (за згодою), перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Міністр фінансів України, Міністр юстиції України, а також за згодою представники українських та іноземних організацій і компаній, ділових кіл, експерти з питань залучення інвестицій, розвитку підприємництва, фахівці в галузі економіки, фінансів", -  йдеться в зміненому указом п.5 Положення про Національну інвестиційну раду.

 

Зокрема, рада затверджена указом у складі 29 осіб, очолює її Зеленський, секретар - голова Ради волонтерів при Міноборони в 2014-2017 рр., кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу" Давид Арахармія До Нацради включено також заступника глави Адміністрації президента Олексія Гончарука та Вадима Пристайка, помічника глави держави Андрія Єрмакя і радника президента Олега Устенка.

 

Так, у Нацраді після зміни її складу залишаються прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перший віце-прем'єр-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, міністр фінансів України Оксана Маркарова і міністр юстиції Павло Петренко.

 

Своєю чергою, решта 19 осіб введені до складу ради за згодою - це президенти, генеральні директори і голови правлінь великих міжнародних компаній і банківських організацій. Серед них голова правління компанії Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S. Ахмет Акча, гендиректор компанії Unilever NV Алан Джоуп, голова правління компанії Metro AG Олаф Кох, голова правління і гендиректор Arcelor Mittal Limited Лакшмі Міттал, голова Нацбанку Яків Смолій, президент Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті та інші.

 

До того ж указ набуває чинності з дня його опублікування.

 

Нагадаємо, що Зеленський у п'ятницю, 21 червня, вніс до парламенту проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.