НОВИНИ

Адміністрація Трампа запропонувала інвестувати в Палестину $50 млрд

Зокрема, план дозволить створити щонайменше одного мільйона робочих місць для палестинців.

Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки презентувала економічну частину плану врегулювання конфлікту на Близькому Сході. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Так, проект передбачає як державні, так і приватні інвестиції в обсязі $50 млрд.

 

“За словами авторів, це дозволить створити щонайменше одного мільйона робочих місць для палестинців, а також подвоїти ВВП Палестинської національної автономії протягом десяти років. Запропонований Білим домом план "здатен відкрити нову главу в історії" палестинців, яка "визначається не негараздами і нестатками, а свободою і гідністю", наголошують його розробники", - зазначається в повідомленні.

 

 

Крім того, передбачається вкласти $27,5 млрд у Західний берег річки Йордан і Сектор Гази, а також направити $22,8 млрд на проекти, які стосуватимуться палестинців, що живуть у Єгипті, Йорданії та Лівані.

 

Зокрема, уточнюється, що йдеться про можливі проекти в охороні здоров'я, освіті, енергопостачанні, сфері високих технологій, туризмі та сільському господарстві.

 

Своєю чергою, детальна презентація економічної частини плану відбудеться 25 і 26 червня на конференції в Бахрейні. За даними DW, керівництво Палестинської автономії має намір бойкотувати захід. Лідери палестинців виступають проти переговорів із США, відколи Трамп заявив про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю.

 

Нагадаємо, що Білий дім оприлюднить першу частину довгоочікуваного ізраїльсько-палестинського мирного плану американського президента Дональда Трампа у рамках міжнародної конференції в Бахрейні, яка відбудеться в кінці червня.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.