НОВИНИ

Меркель закликала вирішити конфлікт між США та Іраном мирним шляхом

Під час релігійного заходу в Дортмунді Меркель наголосила, що конфлікт, який розгорівся між США та Іраном, повинен бути вирішений в політичний спосіб.

У суботу, 22 червня, канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала вирішити конфлікт між Сполученими Штатами Америки та Іраном мирним шляхом. Про це повідомляє DW.

 

Під час релігійного заходу в Дортмунді Меркель наголосила, що конфлікт, який розгорівся між США та Іраном, повинен бути вирішений в політичний спосіб. Також німецький канцлер запевнила, що готова допомагати у вирішенні цієї кризи.

 

"Я кажу, що для цього потрібно не просто плекати надію, а потрібно проводити максимально серйозну роботу. На мою думку, має бути політичне вирішення (конфлікту - ред.)", - заявила вона.

 

Крім того, Меркель додала, що під час саміту G20 наступного тижня в японській Осаці буде підняте питання врегулювання кризи у відносинах Вашингтону та Тегерану.

 

Нагадаємо, 8 травня президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження додаткових санкцій проти металургійного сектора Ірану.  

 

Раніше Іран вирішив відмовитися від деяких зобов'язань, прописаних в Спільному всеосяжному плані дій(JCPOA) 2015 року, з якого вийшли США. Дане рішення ухвалила Рада національної безпеки Ірану. Тегеран на 60 днів припиняє дотримуватися зобов'язань про обмеження на запаси збагаченого урану і важкої води. Президент Ірану Хассан Роухані направив листи з відповідним рішенням державам-підписантам угоди і заявив про готовність продовжити консультації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.