НОВИНИ

Названо п'ять партій, які можуть пройти до Верховної Ради - опитування

Безперечним лідером із 47,6% підтримки залишається партія "Слуга народу".

П’ятірку партій, що можуть пройти до Верховної Ради замикає партія Святослава Вакарчука, а партія Ігоря Смешка "Сила і честь" має 4,1 відсотка. Про це свідчать результати дослідження, проведеного 14 – 19 червня Центром "Социс" та Комітетом виборців України.

 

Так безперечним лідером із 47,6% підтримки (серед тих, хто визначився) залишається партія "Слуга народу".

 

Другою йде "Опозиційна платформа – За життя" - 12,4%.

 

Третя - "Європейська Солідарність" Петра Порошенка – 8,8%.

 

Партія "Батьківщина" на четвертому місці (8,7%) і на п’ятому місці "Голос" (6,8%).

 

За межею 5% бар’єру опинилися решта партій, зокрема "Сила і честь" (4,1%), яка згідно із попереднім опитуванням "Социса" була п’ятою із 5% підтримки.    

 
 
 
 
 
 

Метод дослідження: збір первинної соціологічної інформації — стандартизоване інтерв’ю „face-to-face" за місцем постійного проживання респондентів.

 

Статистична похибка дослідження не перевищує +/-2,2%; Загалом було опитано 2000 респондентів.

 

Як повідомлялося, 5 червня свої результати опитування щодо парламентських виборів, які мають відбутися 21 липня 2019 року, опублікувала група "Рейтинг".

 

Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 10 червня назвала першу п'ятірку свого виборчого списку кандидатів у депутати Верховної Ради в багатомандатному виборчому округу.

 

9 червня представила сотню учасників, які братимуть участь у дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня, партія "Слуга народу" президента Володимира Зеленського. 

 

Петро Порошенко на з'їзді партії "Європейська солідарність" представив першу десятку списку кандидатів для участі у дострокових парламентських виборах також 9 червня.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.