НОВИНИ

У ЦВК розповіли, коли оприлюднять весь список кандидатів у народні депутати

Сліпачук повідомила, що комісія оприлюднить список 25 червня.

Центральна виборча комісія оприлюднить весь список кандидатів у народні депутати 25 червня. Про це повідомила глава ЦВК Тетяна Сліпачук на своїй сторінці у Facebook.

 

Зокрема, Сліпачук розповіла, що після цього ЦВК затвердить форму, колір і текст виборчих бюлетенів в загальнодержавному і одномандатних виборчих округах.

 

"До речі, вже 26 червня ми проведемо досить важливу прес-конференцію, на яку зберемо абсолютно все, що комісія зробила протягом виборчого процесу, поділимося своїми очікуваннями від останнього перед днем виборів місяця і представимо всі необхідні цифри", - написала вона.

 

Так, за її даними, 20 червня в останній день реєстрації пакети документів подали близько 1200 кандидатів в одномандатних виборчих округах. При цьому загалом до 20 червня заяв було трохи більше 2000.

 

 

Крім того, глава ЦВК нагадала про рішення Конституційного суду щодо виборів.

 

"Наразі неймовірно важливо, що у суспільства тепер є правова визначеність з точки зору виборчого процесу, яку внесло ухвалене рішення Конституційним судом України. Впевнена, що це рішення стане предметом широкого обговорення і аналізу, проте той факт, що воно вже є, означає, що 21 липня 2019 року - є майже на 100% невідворотною датою проведення виборів", - додала Сліпачук.

 

Нагадаємо, що Конституційний Суд визнав конституційним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради 8-го скликання. 

 

Як повідомлялось, 21 травня Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.