НОВИНИ

Зеленський анонсував податкову амністію для бізнесу

Президент зазначив, що відносини бізнесу з силовими структурами чутлива тема.
Президент України Володимир Зеленський анонсував податкову амністію для бізнесу. Про це він повідомив під час зустрічі з представниками бізнесу.

Зеленський підкреслив, що дуже часто український бізнес виводив гроші з країни через корупційний тиск.

 

"Держава - це сервіс, який створює умови для вашої роботи, а не ваш конкурент. Ми проведемо податкову амністію на пільгових умовах. Ми розуміємо, дуже часто український бізнес виводив гроші з країни не від гарного життя, а через корупційний тиск та нормальне бажання захистити свої активи", - заявив глава держави.

 

Він зазначив, що відносини бізнесу з силовими структурами також чутлива тема. Президент анонсував декомерціалізацію Служби безпеки України та демілітаризацію податкової служби.

 

"Окрема тема - це відносини бізнесу з силовими структурами. Почнемо з декомерціалізації СБУ. Зараз цим на операційному рівні займається Іван Баканов. А коли буде сформована нова Верховна рада, ми запропонуємо невідкладно позбавити СБУ невластивих їй функцій. СБУ повинна боротись із шпигунами та диверсантами, а не займатись бізнесом. Я також підтримую демілітаризацію податкової служби та створення державної служби фінансових розслідувань з акцентом саме на аналітичну роботу", - сказав президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.