НОВИНИ

Мінґареллі повідомив, про що буде йти мова на саміті Україна-ЄС

Голова Представництва ЄС сказав, що обговорять реформи, макрофінансову допомогу і війну на Донбасі.

На саміті Україна - ЄС 8 липня в Києві сторони обговорять війну на Донбасі, імплементацію Угоди про асоціацію з Євросоюзом, а також макрофінансову допомогу Європейського Союзу, повідомив голова Представництва ЄС в Україні Гьюг Мінґареллі. 

 

"Є багато тем, з яких нам треба поспілкуватися. Головні стосуватимуться конфлікту на Донбасі, а саме виконання положень Мінських угод, що можна зробити для досягнення політичного вирішення цього питання. Очевидно, ми також говоритимемо про виконання Угоди про асоціацію та про реформи", - зазначив дипломат.

 

Також він додав, що тема макрофінансової допомоги також стоятиме на порядку денному.

 

Зокрема, озвучуючи очікування Брюсселя від перших 100 днів президентства Володимира Зеленського на посаді, Мінґареллі зауважив, що в ЄС сподіваються, що він дійсно зможе прискорити процес проведення реформ у деяких секторах.

 

Крім того, впровадження верховенства права та боротьба з корупцією, продовження реформ в енергетичному секторі, здійснення реформ на ринку електроенергії та ринку землі, а також у секторі приватизації великих промислових підприємств.

 

"Ми сподіваємося, що в полі зору президента будуть усі ці питання. Іншим важливим напрямом є імплементація Угоди про асоціацію, де величезний обсяг роботи полягає у приведенні законодавства України у відповідність до законодавства ЄС", - пояснив посол.

 

Так, за словами Мінґареллі, в ЄС сподіваються, що нове керівництво України зможе знайти спосіб відновити роботу мінського майданчика.

 

Нагадаємо, що  ЗМІ дізналися, хто замінить Мінгареллі на посаді посла ЄС в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.