НОВИНИ

Політолог: З огляду на нинішній розвиток подій загроза встановлення диктаторського режиму в Україні цілком реальна

Єдине, що вселяє надію, — такий режим в Україні довго не протримається.

Якщо в результаті політичного тиску нелегітимно призначені парламентські вибори все ж таки відбудуться, у майбутньому це може мати серйозні негативні наслідки. Про це на сторінках Тижня пише голова ГО "Українське юридичне товариство" Олег Березюк.

 

За його словами, особливо це станеться, якщо в парламенті з’явиться пропрезидентська більшість, яка разом із президентом Володимиром Зеленським призначить схильного до популізму й хронічно хворого на правовий нігілізм прем’єр-міністра. З огляду на нинішній розвиток подій загроза узурпації влади і встановлення диктаторського режиму цілком реальна.

 

«Єдине, що вселяє надію, — такий режим в Україні довго не протримається. Про це свідчать і наш історичний досвід, і події останніх років. Українці — європейська нація, яка відстоюватиме свої права й свободи всіма доступними засобами включно з реалізацією права народу на повстання. Уникнути чергової революції можна тільки одним способом: усі ми маємо навчитися поважати закон і жити за принципом верховенства права», - підсумовує він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.