НОВИНИ

Вакарчук відреагував на поновлення Портнова на посаді професора Київського університету Шевченка

Лідер партії "Голос" розкритикував прийняття колишнього заступника глави АП на роботу.

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук розкритикував прийняття колишнього заступника глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова на роботу на кафедру конституційного права юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"Приїхали… Людина, яка поховала незалежність суддівської системи, буде вчити майбутніх юристів конституційному праву. Це - ілюстрація абсурду нашої юридичної освіти, з якої вже давно вихолостили всі цінності. Там здають іспити по блату, потряпляють в магістратуру по блату, а потім по блату йдуть в адвокатуру, в правоохоронні органи і в суди, і там продовжують під опікою "старших" обмінюватися матеріальними благами, називаючи це юриспруденцією", - заявив  Вакарчук. 

 

 

Також лідер партії "Голос" зауважив, що "невелика кількість порядних суддів, прокурорів і адвокатів, які ще існують, - це триста спартанців, і нам їх треба рятувати".

 

Так, він пропонує ввести нормальний відбір суддів, ввести тести на IQ і профпридатність для юристів, зокрема суддів і прокурорів, "вичистити юридичну освіту".

 

"А Портнов... він виховає тільки "портнових", - підкреслив Вакарчук.

 

Нагадаємо, що Портнова поновили на посаді професора у Київському університеті Шевченка, студенти готують акцію протесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.