НОВИНИ

МВС Молдови з'ясувало, куди втік олігарх Плахотнюк

Зазначається, що бізнесмен виїхав в Україну на автомобілі марки Mercedes.

Міністр внутрішніх справ Молдови Андрій Нестасе заявив, що лідер Демократичної партії Володимир Плахотнюк 14 червня виїхав в Україну через Придністров'я, а звідти полетів до Лондона. Про це повідомляє TV8.

 

За його словами, Плахотнюк виїхав в Україну на автомобілі марки Mercedes.

 

Водночас міністр наголосив, що Плахотнюк ще до офіційної відставки уряду Філіпа замовив приватний літак, який чекав його в Кишинівському аеропорту. Але побоюючись, що його зупинять, вирішив виїхати з країни на автомобілі через Придністров'я.

 

Своєю чергою, Нестасе згадав про Ілана Шора. Він сказав, що про нього поки немає достовірної інформації: чи залишив він країну і якщо поїхав, яким чином і куди.

 

Раніше Нестасе звернувся до влади України з проханням посприяти у встановленні місця перебування молдовських олігархів - Володимира Плахотнюка та Ілана Шора. 

 

Нагадаємо, 14 червня уряд Молдови під керівництвом прем'єр-міністра Павла Філіпа вирішив піти у відставку. 

 

Як повідомлялося, тимчасово виконуючий обов'язки президента Молдови, заступник голови Демократичної партії Павел Філіп підписав указ про призначення дострокових парламентських виборів на 6 вересня цього року. Згодом президент Молдови Ігор Додон повідомив, що скасував підписаний Філіпом указ. 

 

Європейський Союз позитивно прокоментував прийняте 8 червня парламентом Молдови рішення щодо формування урядової коаліції та ще раз закликав всі залучені сторони до спокою й стриманості, а також до пошуку виходу з нинішньої політичної кризи демократичними засобами. 

 

Своєю чергою, Служба безпеки України для недопущення загострення ситуації в Кишиневі посилила контррозвідувальний режим на в`їзді до Молдови через територію України щодо радикально налаштованих росіян. 

 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що ситуація у Молдові є ймовірною загрозою для півдня України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.