НОВИНИ

США ввели санкції проти російської компанії, яка співпрацювала з КНДР

Компанія надавала фінансові і технологічні види підтримки, а також товари для установ КНДР.

Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки запровадило санкції проти російської організації, яка здійснювала фінансові операції з комапніями Північної Кореї. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

"Офіс управління іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США оголосив про введення санкцій проти російської установи, яка допомагала Північній Кореї уникати обмеженого доступу до міжнародної фінансової системи", - йдеться на сайті Мінфіну.

 

Так, у санкційний список внесено "Товариство з обмеженою відповідальністю Небанківська кредитна організація Російське фінансове товариство".

 

Наголошується, що ця організація "надавала або намагалася надавати фінансові, матеріальні, технологічні чи інші види підтримки, а також товари чи послуги, для північнокорейської компанії Dandong Zhongsheng та інших установ КНДР, які вже перебувають у чорному списку".

 

"Мінфін продовжує виконувати чинні санкції США та ООН проти фізичних та юридичних осіб в Росії й інших країнах, які сприяють незаконній торгівлі з Північною Кореєю", - заявив заступник глави Мінфіну США міністра з питань тероризму та фінансової розвідки Сігал Манделкер.

 

Раніше держсекретар США Майк Помпео заявив, що американські санкції проти Північної Кореї залишаються в силі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.