НОВИНИ

Скандальне будівництво у Протасовому Яру. Активісти вирішили завадити встановити паркан

Будівельники підігнали техніку для того, щоб прибрати МАФ, який заважає встановлювати новий паркан на заміну поваленого раніше.

У вівторок, 18 червня, у Києві у Протасовому Яру охоронці перекрили активістам доступ до техніки, яка веде підготовку для встановлення будівельного паркану, також будівельники продовжують пиляти зрізані раніше дерева. Про це повідомило Громадське.

 

За словами активіста Романа Ратушного, техніку підігнали для того, щоб прибрати МАФ, який заважає встановлювати новий паркан на заміну поваленого раніше.

 

«Він (МАФ, — Ред.) мав бути пересунутий, щоб можна було встановлювати новий паркан на заміну тому який «здуло вітром» під час попередньої акції», — сказав він.

 

 

Відкритого протистояння між забудовниками і активістами не відбулось. Протестувальники дивились, як працюють будівельники і техніка.

 

Пізніше робочі продовжили розпилювати вже зрубані дерева на частини, щоб вивезти їх з будмайданчика.

 

«Вони зараз тут продовжують вирубку. Вирубали ці вікові дерева, а зараз при світлі дня вони вивозять те, що вже вирубано. А от коли споночіє, почнуть великі дерева вирубувать», — каже присутній на місці депутат фракції «Батьківщина» Ігор Луценко.

 

Своєю чергою представники забудовника запевняли кореспондента Громадського, що всі документи для будівництва є, але так і не показали їх.

 

Вранці 18 червня активісти повідомили, що на місці забудови у Протасовому Яру знову пиляли дерева і почала працювати техніка.

 

Нагадаємо, що раніше близько сотні активістів знищили частину залізного та бетонного паркану забудови у Протасовому Яру. Також відбулися поодинокі сутички між активістами та поліцією.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.