НОВИНИ

InformNapalm оприлюднив дані військових 184-ої бригади РФ, які брали участь в окупації Криму

Російські військовослужбовці мають медалі за захоплення Кримського півострову.

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm у вівторок, 18 червня, оприлюднила дані чотирьох військовослужбовців 184-ї бригади кораблів охорони водного району (184 БрКОВР, в/ч 90921) Новоросійської військово-морської бази (ВМБ) ЧФ Російської Федерації, які брали участь в операції захоплення Криму. 

 

Зауважимо, раніше волонтери InformNapalm вже публікували докази участі військовиків зазначеної бригади в окупації Кримського півострову.

 

"Стаття отримала багато відгуків росіян. Вони кинулись писати коментарі під російським перекладом розслідування. Коментарі демонструють весь спектр російської пропаганди – від вихваляння і погроз до вже традиційного “іхтамнєт”, мовляв, ні бригади такої не існує, ні корабля “Поворіно”. Тож сьогодні ми назвемо імена ще чотирьох їхтамнетів з Новоросійської ВМБ, які колись обов’язково постануть перед Міжнародним трибуналом за свій злочин", - йдеться у повідомленні розвідників.

 

Встановлені дані

 

У профілі моряка з малого протичовнового корабля (МПК) “Поворіно” Айнура Салахова (дата народження – 25.06.1992 р., м. Набережні Челни, РФ; освіта – Камський державний автомеханічний технікум) знайдено групову фотографію, на якій він з товаришами по службі, всі з медалями за окупацію Криму.

 

“Бачу медаль дали за повернення Криму“, – написав в коментарях під фотографією один з друзів Айнура Салахова. “Так, як-не-як учасники подій“, – відповів Салахов.

 

На фото Айнур другий зліва. Розвідники InformNapalm встановили імена всіх військовиків, зафіксованих на цій фотографії.

 

 

На фото зліва направо: Ільназ Гільфанов, Айнур Салахов, Адель Сібгатуллін, Ніколай Боровик.

 

Ільназ Гільфанов, дата народження – 30.03.1993 р., м. Казань. Ільназ обережний, він вочевидь дослухався до настанов своїх командирів і не публікував доказів участі в агресії проти України. Проте його товариші по службі все одно надали свідчення проти нього. Його впізнали на груповій фотографії медалістів-поворінців, на ній він перший зліва.

 

 

У своєму альбомі Ільназ публікував фото прапора російських ВМС з вітаннями зі святом, також він поширював на своїй сторінці відео про МПК “Поворіно”.

 

Адель Сібгатуллін, дата народження – 30.12.1988 р., мешкає в м. Казань, освіта –  Казанський федеральний університет.

 

 

Адель також не публікував фотодокази участі в агресії проти України. Проте він ідентифікований на груповій фотографії медалістів. Товариші виклали докази і проти нього.

 

Четвертий медаліст на груповій фотографії – Микола Юрьєвіч Боровік.

 

 

Дата народження – 21.06.1995 р., вказав на сторінці місце народження – Ростов-на-Дону. У 2013 році закінчив школу в с. Лисогорка Куйбишевського району Ростовської області. Там же свого часу навчалися в школі і зараз живуть його батьки (1, 2). Дід по лінії батька живе в окупованій Макіївці, на його сторінці весь спектр російської пропаганди і фейків. Опублікував фото своєї доньки в обіймах терориста Олександра Захарченка з підписом “донька на прес-конференції”.

 

В альбомі Боровіка є така сама групова фотографія медалістів-поворінців. На фото він крайній справа:

 

 

Раніше волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm вже публікували докази участі в операції захоплення Криму підрозділу Новоросійської військово-морської бази ЧФ РФ – 184-ї бригади кораблів охорони водного району (184 БрКОВР), який до цього часу не був встановлений військовою прокуратурою України. Зокрема, розвідники опублікували інформацію про командирів підрозділу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.