НОВИНИ

В Україну прибув тимчасовий повірений США

Мова йде про Вільяма Тейлора.

Посол Вільям Тейлор став тимчасово повіреним у справах Сполучених Штатів Америки в Україні. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

 

"Посольство США в Києві вітає Посла Вільяма Тейлора, який повернувся до України як тимчасово повірений у справах США. Він керуватиме нашою командою в цей час історичних виборів і перехідного періоду", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що Тейлор був послом США в Україні з 2006 по 2009 рік, а також був спецкоординатором Держдепартаменту з питань Близького Сходу, представником США в Близькосхідному квартеті та на інших дипломатичних посадах.

 

"Я з нетерпінням чекаю того, щоб очолити команду посольства США у розбудові міцних робочих відносин з президентом Зеленським та його командою, іншими українськими посадовцями та політичними силами, а також підтримці наших міцних партнерських відносин з громадськими організаціями та українським народом", – наголосив дипломат.

 

"Сполучені Штати залишаються глибоко віддані успіху стабільної, процвітаючої, демократичної та вільної України, і ми продовжуємо підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України" – додав він.

 

Раніше стало відомо, що Марі Йованович 20 травня завершує роботу в Україні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.