НОВИНИ

Президент Ірану пригрозив не виконувати зобов'язання щодо ядерної угоди

Він також додав, що вони хочуть бачити "позитивні сигнали" від інших країн підписавших договір, включаючи РФ, Китай, Британію, Францію і Німеччину.

Президент Ірану Хасан Рухані заявив, що вони мають намір продовжувати згортання виконання своїх зобов'язань щодо ядерної угоди, якщо інші сторони підписавші не будуть показувати "позитивні сигнали". Про це повідомляє Reuters.

 

На Нараді по взаємодії і заходам довіри в Азії Рухані заявив, що Іран не може дотримуватися ядерної угоди в односторонньому порядку.

 

"Необхідно, щоб всі сторони цієї угоди внесли свій внесок у її відновлення", - заявив президент Ірану.

 

Він також додав, що вони хочуть бачити "позитивні сигнали" від інших країн підписавших договір, включаючи РФ, Китай, Британію, Францію і Німеччину.

 

Раніше  президент США Дональд Трамп заявив, що початок військових дій між США та Іраном стане кінцем цієї східної країни. "Якщо Іран хоче воювати, то це стане офіційним кінцем Ірану. Ніколи більше не погрожуйте Сполученим Штатам", - наголосив американський лідер.

 

Згодом ЄС закликав всі сторони уникати провокацій і ескалації ситуації у зв’язку з останньою заявою Трампа, який пригрозив Ірану "повним знищенням". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.