НОВИНИ

Справу Труханова скеровано до суду - НАБУ

Зазначається, що мера Одеси обвинувачують у декларуванні недостовірної інформації.

У п'ятницю, 14 червня, обвинувальний акт стосовно Одеського міського голови Геннадія Труханова, якого обвинувачують у декларуванні недостовірної інформації, направлено до Приморського районного суду Одеси. Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро України.

 

За даними слідства, Труханов не вніс до декларації відомості про майно та доходи, власником яких є особа, з якою чиновник протягом 2015-2016 років був пов'язаний спільним побутом, мав взаємні права та обов'язки.

 

Крім того, із цією особою підозрюваний перебував в офіційному шлюбі з 1985 по 1997 роки, має двох спільних дітей, одна з яких народилася в 2000 році, тобто після офіційного розірвання шлюбу.

 

Зазначається, що  Труханов не задекларував квартиру, два паркомісця, елінг, дачу, нежитлову нерухомість, два автомобілі, частки у низці суб'єктів господарювання, відсотки за вкладами в банках. Загалом до декларації 2015 року чиновник не вніс статки на загальну суму 32,48 млн грн, до декларації 2016 року - на 18,81 млн грн. Розмір незадекларованих статків визначено на підставі експертиз, проведених у рамках досудового розслідування.

 

Нагадаємо, що у САП вчора повідомили про завершення слідства у справі Труханова, а також  6 травня НАБУ завершило розслідування щодо його справи.

 

Як повідомлялося, 11 березня, за даними ЗМІ, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вручив підозру через декларування недостовірної інформації міському голові Одеси Геннадію Труханову. Мера Одеси нібито зараз допитують у САП.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.