НОВИНИ

Денис Казанський: Партія «Слуга народу» має найбільше невідомих імен у партійних списках

Тут зібрали докупи сотню випадкових, не знайомих один з одним осіб, політичні погляди яких подекуди є протилежними.

Судячи з усього, на парламент очікує радикальне оновлення складу, але водночас про багатьох потенційних новачків Ради майже нічого невідомо. Чемпіон за кількістю таких котів у мішках — партія «Слуга народу», яка зі значним відривом лідирує в рейтингу електоральних симпатій. Про це пише блогер та журналіст Тижня Денис Казанський.

 

Він нагадав, що, згідно з останніми даними, політична сила Володимира Зеленського набирає понад 40% голосів і може провести в парламент за списком понад 130 осіб. Прізвища першої сотні своїх кандидатів у Зеленського вже показали. Ось тільки більшість цих імен практично нікому не відомі.

 

«Хаотичне партбудівництво команди Зеленського трохи лякає. Хай там як, у цивілізованому світі політичні партії формуються не так. Як мінімум вони складаються з однодумців, які мають один про одного хоча б мінімальне уявлення. Тут же зібрали докупи сотню випадкових, не знайомих один з одним осіб, політичні погляди яких подекуди є протилежними. Як ці люди спрацюються в майбутньому? Чи вдасться Володимиру Зеленському та його команді їх контролювати? Поки що відповідей на ці запитання немає, однак практика показує, що такі нашвидкуруч зліплені політсили рідко бувають ефективними», — наголосив Казанський.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.