НОВИНИ

За партію "Слуга народу" готові проголосувати 47,5% виборців - опитування

Крім цього, суттєво зріс рейтинг партії "Голос".

За партію Володимира Зеленського "Слуга народу" готові проголосувати близько 47,5% виборців, які визначилися і прийдуть на вибори. За тиждень її рейтинг знизився на 0,5%. Про це свідчать дані соціологічного опитування групи "Рейтинг" за 6-9 червня.

 

На другому місці – "Опозиційна платформа – За життя" із рівнем підтримки у 10,4%, яка втратила майже 0,3%. Далі йдуть "Європейська солідарність" (7,9%) та "Батьківщина" (7,5%), які трохи підняли свій рейтинг на 0,1% та 0,6% відповідно.

 

Найбільше зріс рейтинг у партії "Голос", яка останньою долає прохідний бар’єр та має 6,4% підтримки. За тиждень вона набрала майже 1% голосів.

 

Також шанси пройти до Ради має партія Ігоря Смешка "Сила і честь" - наразі за неї готові проголосувати 4,3%. Незначні шанси є у "Радикальної партії" Олега Ляшка (2,5%) та "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка (2,4%). Інші партії не набирають і 2%.

 

Опитування проводилось у форматі персоналізованого інтерв’ю, а загалом було опитано 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. 

 

Як повідомлялося, 5 червня свої результати опитування щодо парламентських виборів, які мають відбутися 21 липня 2019 року, опублікувала група "Рейтинг".

 

Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 10 червня назвала першу п'ятірку свого виборчого списку кандидатів у депутати Верховної Ради в багатомандатному виборчому округу.

 

9 червня представила сотню учасників, які братимуть участь у дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня, партія "Слуга народу" президента Володимира Зеленського. 

 

Петро Порошенко на з'їзді партії "Європейська солідарність" представив першу десятку списку кандидатів для участі у дострокових парламентських виборах також 9 червня.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.