НОВИНИ

ОБСЄ зафіксувала новітній російський комплекс радіорозвідки “ТОРН” на окупованому Донбасі

Комплекс було виявлено біля житлового будинку в селі Новогригорівка (61 км на північний схід від Донецька).

Безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ знову за останні 4 місяці зафіксував новітній російський комплекс радіорозвідки “ТОРН” на території тимчасово окупованого Донбасу. Це зазначено в оперативному звіті Місії від 11 червня.

 

Як зазначається, комплекс радіоелектронної боротьби "ТОРН" на шасі вантажівки ("КамАЗ"), було виявлено біля житлового будинку в н. п. Новогригорівка (61 км на північний схід від Донецька).
 

Минулого разу цей комплекс був виявлений 10 лютого 2019 також біля житлового будинку в Новогригорівці. Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm тоді опублікувала додаткові матеріали, за якими в 2015 році вже демонстрували фотодокази розміщення російських комплексів радіорозвідки ЗС РФ “Торн” та “Таран” на базі бойовиків “Спарта” в окупованому Донецьку. 

 

1 вересня 2015 року, міжнародна спільнота InformNapalm повідомляла про виявлений комплекс радіорозвідки «Торн» біля аеропорту Донецька полизу зруйнованого багатоповерхового будинку за адресою: Донецьк, вул. Злітна, 11а.

 

Як повідомлялося, збройні формування Російської Федерації стягують та зосереджують важке озброєння та військову техніку на Луганському напрямку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.