НОВИНИ

У Зеленського повідомили, коли КСУ оголосить рішення щодо розпуску Ради

Зазначається, що рішення у справі має бути оголошене не пізніше 29 червня.

Представник Президента Володимира Зеленського у Конституційному Суді Федір Веніславський не допускає можливості визнання указу Президента про розпуск Верховної Ради 8-го скликання таким, що не відповідає Основному закону. Про це повідомляє Укрінформ.

 

«Ми не допускаємо можливості визнання указу Президента неконституційним. Таких підстав не має», -  заявив Веніславський.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала у Конституційному Суді, який розпочав розгляд подання народних депутатів щодо неконституційності закону Зеленського про розпуск ВРУ. 

 

Так, він акцентував увагу на тому, що  парламентська більшість припинила свою діяльність 29 березня 2016 року після виходу з коаліції фракції Радикальної партії, і відтоді коаліція замість необхідних 226 голосів налічувала лише 216.

 

Веніславський також відзначив, що оскільки Конституційний Суд  визнав розгляд цього подання невідкладним, рішення у справі має бути оголошене не пізніше 29 червня.

 

Нагадаємо, що КСУ у вівторок розпочав розгляд конституційності розпуску Ради.

 

Як повідомлялося, Конституційний суд отримав подання щодо указу президента про розпуск Верховної Ради 24 травня.

 

21 травня Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.