НОВИНИ

В КСУ шукають вибухівку

Співробітники управління державної охорони перевіряють інформацію про замінування будівлі КСУ.

Співробітники управління державної охорони перевіряють інформацію про замінування будівлі Конституційного суду, де сьогодні розглядається указ президента про розпуск Верховної Ради.

 

У вівторок, 11 червня, суд почав розгляд конституційності указу президента про розпуск Верховної Ради і дострокових виборах. Будівлю перевіряють правоохоронці зі службовою собакою.

 

У засіданні оголошено перерву до 11:45. Після цього позицію президента зачитає його представник в КС Федір Веніславський.

 

Нагадаємо, у вівторок, 11 червня, президент Володимир Зеленський приїхав на засідання Конституційного суду України, який розпочинає розгляд справи щодо відповідності Конституції указу «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради 8-го скликання та призначення позачергових виборів».

 

 

Свій приїзд президент анонсував вчора ввечері. За його словами, це буде вперше, коли голова держави буде присутній на засіданні Конституційного суду.

 

Справу слухатимуть у формі усного провадження. Крім того, відповідно до статті 75 Закону України «Про Конституційний суд України» Велика палата КС визнала конституційне провадження цієї справи невідкладним.

 

Нагадаємо, Конституційний суд отримав подання щодо указу президента про розпуск Верховної Ради 24 травня.

 

21 травня Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.