НОВИНИ

Після інавгурації Зеленського збільшилась кількість російських фейків - ЗСУ

Зазначається, що деякі матеріали підхоплюються українськими ЗМІ.
Росія активізувала інформаційні операції проти Збройних Сил України після інавгурації Володимира Зеленського. Про це йдеться у повідомленні Сухопутних військ Збройних Сил.

 

“Після інавгурації Президента України Володимира Зеленського активізувались дії російських підрозділів інформаційних операцій, спрямовані на дестабілізацію ситуації в Збройних Силах України, дискредитацію керівного складу Збройних Сил, дезінформацію суспільства: українського, російського та світової спільноти. Всі ці дії організовуються за одним сценарієм: на відкритих майданчиках соціальної журналістики, підконтрольними головному розвідувальному управлінню генерального штабу Російської Федерації (які не мають навіть механізму попередньої модерації) розміщуються фейкові матеріали, які потім поширюються в соціальних мережах. В залежності від розвитку ситуації ці матеріали можуть підхоплюватись популярними ЗМІ з високим рівнем довіри та значним представництвом в світі (наприклад телевізійними каналами Russia Today та «Спутник»”, йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що на жаль, деякі подібні матеріали підхоплюються українськими ЗМІ, що є особливо небезпечним сьогодні, в умовах політичної боротьби напередодні парламентських виборів.

 

Крім того, командувананя Сухопутних військ ЗСУ закликало перевіряти всю інформацію, не поширювати російські фейки та не піддаватись на провокації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.