НОВИНИ

Список кандидатів до ВР оголосила партія Ляшка

Лідер політичної сили озвучив 40 кандидатів списку із 50, що були в ньому.

Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" 10 червня озвучила свій список кандидатів у депутати Верховної Ради в багатомандатному виборчому округу.

 

Висунення кандидатів відбулося на 24 з'їзді партії в Києві. Виборчий список презентував лідер партії Олег Ляшко, який його і очолив.

 

Також у десятку увійшли Віктор Галасюк, Андрій Лозовий, Інга Маковецька, Іван Савка, Олег Авер'янов, Сергій Скуратовський, Дмитро Лінько, Альона Кошелєва, Віктор Вовк.

 

Окрім того, до списку під номером 12 включений Георгій Логвинський.

 

Загалом Ляшко озвучив 40 кандидатів списку із 50, що були в ньому.

 

Він наголосив, що в озвученому списку представники обласних осередків партії, половина народних депутатів, які нині складають фракцію у ВР, інші, але "немає ні одного блатного, немає тих, хто народився із золотою ложкою в роті, у цьому списку багато колишніх інтернатівців".

 

Як повідомлялося, 10 червня  політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" назвала першу п'ятірку свого виборчого списку кандидатів у депутати Верховної Ради в багатомандатному виборчому округу.

 

9 червня представила сотню учасників, які братимуть участь у дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня, партія "Слуга народу" президента Володимира Зеленського. 

 

Петро Порошенко на з'їзді партії "Європейська солідарність" представив першу десятку списку кандидатів для участі у дострокових парламентських виборах також 9 червня.

 

Київський міжнародний інститут соціології 10 червня оприлюднив результати опитування, згідно з якими, якби дочасні вибори до Верховної Ради проходили в Україні найближчої неділі, то найбільше голосів отримала б партія президента Володимира Зеленського "Слуга народу".

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.