НОВИНИ

На виборах до ВР потрапляють п'ять партій - КМІС

Найбільше голосів виборців може отримати партія Зеленського "Слуга народу".

Київський міжнародний інститут соціології 10 червня оприлюднив результати опитування, згідно з якими, якби дочасні вибори до Верховної Ради проходили в Україні найближчої неділі, то найбільше голосів отримала б партія президента Володимира Зеленського "Слуга народу".

 

Так, цю політичну силу готові підтримати 48,2% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором. Далі йдуть "Опозиційна платформа - За життя" - 11,8%, "Блок Петра Порошенка "Солідарність" ("Європейська солідарність") - 8,1%, ВО "Батьківщина" - 7,8%, "Голос" - 5,6%.

 

 

Опитування проводилося з 26 травня по 7 червня 2019 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2021 респондента, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступеневою стохастичною вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

 

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

 

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

 

Як повідомлялося, 5 червня свої результати опитування щодо парламентських виборів, які мають відбутися 21 липня 2019 року, опублікувала група "Рейтинг".

 

Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 10 червня назвала першу п'ятірку свого виборчого списку кандидатів у депутати Верховної Ради в багатомандатному виборчому округу.

 

9 червня представила сотню учасників, які братимуть участь у дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня, партія "Слуга народу" президента Володимира Зеленського. 

 

Петро Порошенко на з'їзді партії "Європейська солідарність" представив першу десятку списку кандидатів для участі у дострокових парламентських виборах також 9 червня.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.