НОВИНИ

СБУ посилила контррозвідувальний режим на кордоні з Молдовою

Режим посилено на в`їзді до Молдови через територію України щодо радикально налаштованих громадян РФ.

Служба безпеки України для недопущення загострення ситуації в Кишиневі посилила контррозвідувальний режим на в`їзді до Молдови через територію України щодо радикально налаштованих росіян. Про це повідомила прес-служба СБУ.

 

«З метою недопущення загострення ситуації в Кишиневі, пов`язаної з іноземним втручанням у внутрішні процеси, наразі посилено контррозвідувальний режим на в`їзді до Молдови через територію України щодо радикально налаштованих громадян Російської Федерації», - ідеться в повідомленні.

 

Також зауважується, що СБУ оперативно відслідковує внутрішньо-політичну ситуацію, яка склалася в Республіці Молдова. У межах партнерських відносин спецслужба постійно обмінюється інформацією із молдовськими колегами для збереження спокою та стабільності в регіоні.

 

Як повідомлялося, тимчасово виконуючий обов'язки президента Молдови, заступник голови Демократичної партії Павел Філіп підписав указ про призначення дострокових парламентських виборів на 6 вересня цього року.

 

Європейський Союз позитивно прокоментував прийняте 8 червня парламентом Молдови рішення щодо формування урядової коаліції та ще раз закликав всі залучені сторони до спокою й стриманості, а також до пошуку виходу з нинішньої політичної кризи демократичними засобами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.