НОВИНИ

Печерський суд вночі випустив з-під варти підозрюваного в організації вбивства бердянського активіста «Сармата»

Суддя Сергій Вовк вирішив випустити Сігіду з-під варти під домашній арешт.

Печерський районний суд міста Києва під час неанонсованого засідання пізно ввечері 6 червня відхилив клопотання слідства про продовження терміну тримання під вартою головного підозрюваного в організації вбивства бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія «Сармата» Олешка – Михайла Сігіди. Суддя Сергій Вовк вирішив випустити Сігіду з-під варти під домашній арешт.


Печерський суд вночі випустив з-під варти Михайла Сігіду під час неанонсованого засідання вночі 6 червня.

 

​«Журналісти ретельно стежили за кожною спробою витягти Сігіду з-під варти, регулярно ходили на суди. Резонанс ламав цей план. Цього разу все організували по-тихому, суду довелось засідати посеред ночі», – зазначила журналістка Радіо Свобода Наталка Седлецька.

 

«Друзі Олешка переконані, що його вбили через боротьбу з місцевою владою і народним депутатом Олександром Пономарьовим, який по факту контролює Бердянськ і місцеві силові структури. А затриманий Сігіда – не тільки головний підозрюваний в організації вбивства, а й ключова людина, яка могла б дати свідчення щодо справжнього замовника», – зауважила Седлецька.

 

Варто додати, що Печерським районним судом м. Києва розглянуто клопотання слідчого Національної поліції про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою громадянину, якому вручено повідомлення про підозру у вбивстві громадянина В. Олешка («Сармат»).

 

За результатами розгляду, у задоволенні клопотання слідчого відмовлено, підозрюваного звільнено з-під варти з одночасним обранням запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту з покладенням на нього процесуальних обов’язків, у тому числі використання електронного засобу контролю.

 

Зважаючи на наявність прямих доказів, які підтверджують участь підозрюваного в організації вбивства В. Олешка, на судове рішення Генеральною прокуратурою України готується апеляційна скарга.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.