НОВИНИ

Зеленський виступив за відновлення діалогу Комісії Україна-НАТО на всіх рівнях

Президент висловив сподівання, що у подальшій перспективі партнерство України з НАТО переросте у повномасштабне членство в Альянсі.

 Україна розраховує на відновлення регулярного діалогу в рамках Комісії Україна-НАТО на всіх рівнях і запрошує Північноатлантичну раду провести засідання в нашій країні. Про це у вівторок, 4 червня, заявив президент України Володимир Зеленський на спільній прес-конференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

 

"Ми сподіваємося поновити наш регулярний діалог в рамках Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів, міністрів оборони та міністрів закордонних справ. Ми запрошуємо Північноатлантичну раду в Україну", - сказав Зеленський.


Він додав, що українська влада прагне зберегти існуючі механізми співпраці і всі інші, які Альянс готовий нам запропонувати, але на даному етапі нам потрібно зосередитися на впровадженні внутрішніх реформ, які наблизять Україну до стандартів НАТО.

 

"Належне виконання закону про національну безпеку — це одне з моїх найперших завдань. Я маю на увазі реформу Служби безпеки, розвідки, оборонного сектора, демократичний контроль за безпековим сектором", - акцентував Президент.

 

За його словами, Україна, яка є стабільною і демократичною державою, здатною себе захистити, — це невід'ємна частина європейської безпеки.

 

"Я впевнений, що партнерство в рамках Альянсу буде просуватися ефективно. Сподіваюсь, що у подальшій перспективі ми зможемо перетворити наше партнерство у повномасштабне членство в Альянсі", - резюмував Зеленський.

 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський у вівторок, 4 червня, прибув до Брюсселя (Бельгія) з першим закордонним візитом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.