НОВИНИ

Заступник міністра оборони Павловський подав у відставку

Павловський подав рапорт для проходження військово-лікарської комісії з метою визначення ступеня придатності до проходження військової служби.

Заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський йде з військової служби. Про це у вівторок, 4 червня, повідомляє прес-служба Міністерства оборони у Facebook.

 

Як зазначається, Павловський подав рапорт для проходження військово-лікарської комісії з метою визначення ступеня придатності до проходження військової служби, з подальшим прийняттям рішення про звільнення з військової служби.

 

Рапорт подано на виконання вимог закону України "Про національну безпеку України", указу президента "Про Стратегічний оборонний бюлетень України", де визначено принципи впровадження демократично-громадянського контролю над Збройними силами України.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський у четвер, 30 травня, вніс до Верховної Ради подання про звільнення двох міністрів і голови Служби безпеки України. Зокрема, Зеленський звернувся до парламенту з приводу звільнення Павла Клімкіна з посади міністра закордонних справ України, Степана Полторака - з посади міністра оборони України. Третє подання - щодо звільнення Василя Грицака з посади голови Служби безпеки України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.