НОВИНИ

Зеленський прибув до Брюсселя

Він зазначив, що попереду у нього низка зустрічей на найвищому рівні.

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 4 червня, прибув до Брюсселя (Бельгія) з першим закордонним візитом. Про це він написав у своєму Facebook.

 

Глава держави зазначив, що попереду у нього низка зустрічей на найвищому рівні.

 

"Прилетів до Брюсселя. Попереду - низка зустрічей на найвищому рівні. Але з голови не йде 5-річний Кирило. І ще сотні дітей, які загинули від куль дорослих на сході України. За даними моніторингової місії ООН, на 1 червня цього року на Донбасі втратили життя 147 маленьких українців. 98 хлопчиків. 49 дівчаток. Поранено 363 дитини", - поінформував президент.

 

Зеленський додав, що зараз близько 200 тисяч дітей є внутрішньо переміщеними особами, а статус жертв війни отримали майже 23 тисячі дітей.

 

"Для десятків тисяч ця війна обернулася насильством - психологічним, сексуальним, фізичним. Сьогодні, в Міжнародний день безневинних дітей, я користуюся нагодою, щоб іще раз нагадати нашим європейським друзям ці жахливі цифри й закликати Росію припинити війну… Мої розмови з лідерами Європи почнуться сьогодні з питання - як ми разом будемо тиснути на агресора? Як ми примушуватимемо його до миру?" - написав глава держави.

 

Нагадаємо, Володимир Зеленський здійснить робочий візит до Брюсселя 4-5 червня. Під час візиту він відвідає інституції Європейського Союзу та НАТО у Брюсселі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.