НОВИНИ

Держдеп США схвалив продаж Болгарії винищувачів F-16

Крім того, болгари хочуть придбати у США двигуни, радари, комунікаційні системи та інше обладнання.

Держдепартамент Сполучених Штатів Америки схвалив можливу операцію з продажу Болгарії восьми літаків F-16 C / D Block 70/72. Про це повідомляє прес-служба Агентства з оборонного співробітництва при Пентагоні.

 

Зокрема, Софія запланувала придбати вісім винищувачів F-16 модифікації C / D Block 70/72 і супутнє обладнання до них на загальну суму 1,673 мільярда доларів. 

 

Крім того, болгари хочуть придбати у Сполучених Штатів двигуни, радари, комунікаційні системи та інше обладнання.

 

"Пропонований продаж сприятиме зовнішній політиці та національній безпеці Сполучених Штатів, допомагаючи поліпшити безпеку союзника по НАТО і ключового демократичного партнера Сполучених Штатів у забезпеченні миру і стабільності в цьому регіоні", - йдеться у заяві.

 

"Придбавши F-16 та відповідний пакет підтримки і підготовки, Болгарія зможе забезпечити захист власного повітряного простору та кордонів", - додається у повідомленні.

 

Раніше заступник міністра національної оборони Польщі Войцєх Скуркєвич оголосив, що перша ескадра американських багатофункціональних винищувачів-бомбардувальників п’ятого покоління F-35 буде придбана до 2026 року, а наступна - після 2026 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.