НОВИНИ

Дуда у Брюсселі обговорить з Зеленським скасування мораторію на ексгумації поляків

Крім того, президен Польщі хоче дізнатися про політичні плани нового лідера України.

Президент Польщі Анджей Дуда на зустрічі з Володимиром Зеленським у Брюсселі у вівторок, 5 травня, виловить сподівання щодо вирішення історичного конфлікту між двома країнами. Про це повідомляє "Польське радіо".

 

Зокрема, глава кабінету польського президента Кшиштоф Щерський зазначив, що на зустрічі Дуда передусім хоче дізнатися про політичні плани нового лідера України, а також представить Зеленському оцінку польсько-українських взаємин, що "мають нині два виміри".

 

"Вимір, що дуже нас зближує, тобто геополітичні інтереси, що об’єднують Польщу та Україну, а також суспільне питання, тобто факт, що нині, як ніколи раніше, ми маємо дуже велику присутність українців у Польщі", - зауважив Щерський.

 

Однак, за його словами, є проблеми, пов’язані з історичною політикою.

 

"Президент перекаже також свої сподівання з цього питання. Він повторить те, чого ми очікуємо...Добрим початком буде скасування заборони ексгумацій, бо це те, що треба було вже давно зробити", - вважає очільник кабінету Дуди.

 

Раніше кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк повідомив, що під час першого візиту Зеленського в Брюссель міжнародні журналісти не зможуть задати йому питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.