НОВИНИ

Танки, артилерія та авіація. Українські десантники провели навчання у Приазов`ї

За легендою планових навчань, наш протидесантний резерв «нищив» першу хвилю морського десанту противника, унеможливлюючи висадку його другого ешелону.

Військовослужбовці Збройних сил України провели планові навчання з відбиття морського десанту противника на узбережжі Азовського моря. Про це 2 червня повідомив штаб операції Об'єднаних сил у Facebook.


«Акваторія та українське узбережжя Азовського моря, як і раніше, залишаються зонами високого ризику для розвитку військової агресії північного сусіда. Тому частини та підрозділи Об`єднаних сил на цьому напрямку, виконуючи щоденні бойові завдання на гарячих ділянках фронту, одночасно готуються до дій у всіх вірогідних оперативно-тактичних сценаріях для Приазов`я», - пояснили в штабі.

 

 

У повідомленні йдеться, що цього разу, за легендою планових навчань, наш протидесантний резерв у складі ротної тактичної групи окремої десантно-штурмової бригади за підтримки танків, артилерії та приданої авіації «нищив» першу хвилю морського десанту противника, унеможливлюючи висадку його другого ешелону.

 

Нагадаємо, наприкінці травня в Азовському морі відбулися навчання малих броньованих катерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.