НОВИНИ

Набула чинності заборона на експорт вугілля та нафтопродуктів з Росії в Україну

Під заборону потрапили сира нафта, масла, вазелін та кокс нафтовий, бітумні та асфальтні суміші та інші вироби з нафтопродуктів. Для експорту деяких видів сировини потрібно брати дозвіл.

З 1 червня у Російській Федерації почали діяти обмеження на постачання до України російського вугілля та нафтопродуктів, для експорту деяких видів товарів необхідно отримати дозволи від російського міністерства економічного розвитку.

 

Згідно з постановою уряду РФ, під заборону потрапили сира нафта, масла, вазелін та кокс нафтовий, бітумні та асфальтні суміші та інші вироби з нафтопродуктів. Окрім того, для експорту деяких видів сировини потрібно брати дозвіл у міністерстві економічного розвиту Російської Федерації - у цей перелік потрапили кам'яне, буре коксоване вугілля, товарні бензини, дизельне пальне, пропан, бутан та інші скраплені гази.

 

Мінекономрозвитку РФ 31 травня направило російському уряду пропозиції щодо переліку підприємств та обсягу експорту окремих видів нафтопродуктів і вугілля в Україну з 1 червня. Перелік і обсяги будуть переглядатися щомісяця на основі заявок від компаній.

 

Нагадаємо, уряд Росії заборонив експорт до України російської нафти і нафтопродуктів у квітні 2019 року.

 

Як повідомлялося, 23 квітня Білорусь призупинила експорт бензину і дизеля до України через неякісну нафту з Російської Федерації. 25 травня Білорусь частково відновила експорт світлих нафтопродуктів до України та Польщі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.