НОВИНИ

Помпео і Маас обговорили взаємодію США та Німеччини щодо України

Помпео висловив вдячність Німеччині за співпрацю з питання "санкцій, що карають Росію за її агресію в Україні".

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео і міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас на зустрічі в Берліні обговорили Україну та питання російської агресії. Про це повідомляє "Голос Америки".

 

Зокрема, Помпео висловив вдячність Німеччині за співпрацю з питання "санкцій, що карають Росію за її агресію в Україні і використання хімічної зброї в Великої Британії".

 

"У світлі практики російської збройної агресії сподіваємось, що німецький уряд зробить кроки домовлені в рамках Уельської домовленості зі зміцнення підтримки НАТО", - зауважив держсек.

 

Своєю чергою, Маас підкреслив важливість співпраці Німеччини та США, зокрема що стосується України, і розповів про підсумки свого візиту до Києва.

 

"Багато конфліктів та викликів, які постають перед нами, можуть бути вирішені лише в координації та співпраці з нашими американськими друзями і ми маємо намір так робити. Це справедливо стосовно України", - додав він.

 

Крім того, Маас відзначив, що під час свого візиту до Києва цього тижня, він "дуже чітко висловився і заявив, що новий президент та новий уряд заслуговує на нашу повну підтримку у продовженні реформаторського курсу України, і що ми працюємо з іншими країнами Великої Сімки над досягненням цієї мети".

 

"На тепер, дуже важливо слідкувати за подіями в України. Це також справедливо для Мінського процесу. Тут потрібен прогрес. Ми подолали перешкоди тут і хочемо якомога швидше встановити співпрацю на різних рівнях, в Нормандському форматі, або на інших рівнях", - заявив він.

 

Також Маас наголосив на необхідності для Росії "негайно зробити конструктивні кроки – не лише стосовно України, однак, стосовно України насамперед".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.