НОВИНИ

Трамп анонсував підвищення мит на товари з Мексики через мігрантів

Розмір додаткового мита поступово збільшуватиметься, поки проблема незаконної імміграції не буде розв'язана.
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що має  намір запровадити додаткові 5% митних тарифів на товари з Мексики, доки через цю країну до США прибуватимуть мігранти. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"З 10 червня Сполучені Штати запровадять тариф у 5% на всі товари, що надходять до нас із Мексики – допоки нелегальні мігранти прибувають в нашу країну через Мексику", - зауважив глава Білого дому.

 

За його словами, розмір додаткового мита поступово збільшуватиметься, поки проблема незаконної імміграції не буде розв'язана.

 

 

 

 

Крім того, Трамп також пообіцяв, що офіційне рішення буде оприлюднено пізніше.

 

Нагадаємо, 26 березня у заяві Пентагону йшлося про те, що в.о. міністра оборони США Патрік Шанахан "уповноважив командувача інженерного корпусу армії США розпочати планування і виконання до $1 млрд на підтримку Департаменту внутрішньої безпеки і митного та прикордонного контролю". Це перші кошти, виділені після підписання Трампом указу про національну надзвичайну ситуацію, яку він оголосив, щоб обійти Конгрес і побудувати обіцяну під час своєї передвиборної кампанії стіну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.