НОВИНИ

Німеччина і Франція хочуть допомогти Зеленському - Маас

Глава МВС Німеччини 30 травня запланував відвідати Київ разом зі своїм французьким колегою Жаном-Івом Ле Дріаном.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що Берлін і Париж хочуть допомогти президенту України Володимиру Зеленському реалізувати сподівання українців на мир і реформи. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зазначається, що заява міністра прозвучала перед візитом до Києва в середу, 30 травня. Як відомо, Маас відвідає Україну разом зі своїм французьким колегою Жаном-Івом Ле Дріаном.

 

Зокрема, Маас зауважив, що для нього важливо відвідати Київ разом із Ле Дріаном одразу після інавгурації Зеленського, "щоб показати: Німеччина і Франція не згортають свою діяльність для України, а цілком навпаки".

 

"Люди в Україні пов'язують великі надії з обранням нового президента. Ми хочемо запропонувати президенту Зеленському підтримку для того, щоб реалізувати ці надії. Для цього необхідні подальші реформи, особливо у сфері боротьби з корупцією", - наголосив він.

 

Водночас люди на Сході Україні сподіваються нарешті досягти миру, вважає Маас. Він висловив сподівання, що динаміка, яка походить від останніх президентських виборів, дає шанс подолати застій і врешті-решт втілити мирний план, зафіксований у мінських угодах.

 

"Німеччина та Франція хочуть у міру спромоги допомогти. Від Росії ми теж вимагатимемо конструктивних внесків у це", - додав він.

 

Раніше Маас виступив за збереження посередницької ролі ФРН та Франції у вирішенні конфлікту на Донбасі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.